28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
19.03.2018

Переглядів: 101

15.03.2018

 

15 березня відбулася чергова, двадцять четверта сесія Олександрійської районної ради, пленарний день якої традиційно розпочався із засідання постійних депутатських комісій. Цього разу провела його Любов Замкова, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно – територіального устрою. Під час засідання депутати ретельно розглянули усі проекти рішень, що були внесені до черги денної сесії. Всього 20 питань.

Переглядів: 116

05.03.2018

Переглядів: 145

15.02.2018

 

Щороку ми вшановуємо подвиг учасників бойових дій, які не за власним бажанням, а виключно з обов'язку брали участь у військових конфліктах, проявляли силу духу, відвагу, мужність. 15 лютого - особливий день у житті воїнів, які виконували інтернаціональний обов'язок на території інших країн світу. Воїни-«афганці» Олександрійщини і сьогодні не втрачають бойового братства, займають активну життєву позицію. Традиційно відгукнулися вони на запрошення зустрітися з цієї нагоди у районному будинку культури. У повному залі поєдналися кілька поколінь, серед яких колишні воїни і молодь. Цього дня усіх об'єднувало одне бажання – щоб ніколи не повторились страхіття, щоб молодь ніколи не брала участі у військових конфліктах.

Переглядів: 114

13.02.2018

Переглядів: 130

30.01.2018


Сесійний день в Олександрійській районній раді розпочався, як і завжди, зі спільного засідання постійних депутатських комісій, під час якого народні обранці ретельно вивчили проекти рішень, що були запропоновані до розгляду на двадцять третій сесії районної ради. Усього - 15 питань. Головувала на засіданні голова постійної комісії районної ради з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

Переглядів: 180

21.01.2018

 

На запрошення директора Департаменту міжнародного співробітництва Адміністрації Маршалка Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Кароля Пшивари з 28 листопада по 02 грудня 2017 року відбулося відрядження міжвідомчої делегації Кіровоградської області до Нижньосілезького воєводства Республіки Польща. До складу делегації входили деякі голови районних державних адміністрацій та районних  рад, у тому числі й  голова Олександрійської районної ради Коріненко Ольга Анатоліївна.

Переглядів: 128

20.01.2018

Переглядів: 139

01.01.2018

 

Шановні жителі і гості Олександрійського району!

 

Щиросердечно вітаємо вас зі світлими і радісними новорічними святами, які об’єднують у собі традиції минулого і сьогодення, а також мрії про світле майбутнє!

 

Рік 2017-й, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Він був витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці.

 

Сьогодні ми хочемо виразити добрі слова подяки усім мешканцям Олександрійщини. Адже саме завдяки вашим натрудженим рукам, розуму і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого життя.

 

Бажаємо, щоб прийдешній рік додав усім нам сил, приніс нові сподівання та втілення заповітних мрій. Щоб ваші оселі примножились сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком!

 

 

Голова районної державної                                 Голова районної

адміністрації                                                           ради

Богдан Куруп                                                          Ольга Коріненко

Переглядів: 119

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0