28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
13.11.2020

У рамках святкування Дня працівників сільського господарства України - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, 13 листопада перед будівлею районної державної адміністрації  відбулось урочисте відкриття оновленої районної Дошки пошани, яка вмістила світлини кращих працівників та трудових колективів галузей сільського господарства, освіти, культури, медицини та інших важливих професій, які своєю наполегливою працею та інтелектуальними здобутками розвивають економіку і соціальну сферу Олександрійського району, прославляючи наш край далеко за його межами.

Цьогоріч районна Дошка пошани вмістила світлини 22 представників різних професій та 6 трудових колективів підприємств, установ і організацій Олександрійського району. Всі вони є гордістю, прикладом життєвої мудрості, патріотизму, любові до Батьківщини.

З вітальним словом виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Ольга Коріненко, які зазначили, що Олександрійщина багата на родючі землі, зелені насадження, глибокі традиції і велику культурну спадщину. 

Переглядів: 60

02.11.2020

Щодо подання декларацій після

припинення  повноважень депутата

1. Депутати місцевих рад, зокрема районних рад, здійснюють діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: відповідно до пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, на яких поширюється дія цього Закону, зокрема, в частині обов'язку подавати декларації.

Переглядів: 117

30.10.2020

Шановні працівники й ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом.

У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя.

Переглядів: 90

30.10.2020

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

З нагоди  свята сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості.

Переглядів: 98

28.10.2020

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.

Переглядів: 102

23.10.2020

Шановні автомобілісти і дорожники Олександрійського району!

Олександрійська районна державна адміністрація та Олександрійська районна рада щиро вітають Вас із професійним святом! Всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільною справою.

Переглядів: 200

13.10.2020

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри, нездоланності духу та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Прийміть щирі вітання із Днем захисника України.

 

Переглядів: 243

03.10.2020

Шановні вчителі, працівники та ветерани освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом та низький уклін за вашу мудрість, терпіння, самопожертву у надзвичайно відповідальній справі – навчання і виховання молодого покоління.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

 

Переглядів: 291

« 1 2 3 4 5 ... 38 39 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0