28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна сторінка

01.01.2018

 

Шановні жителі і гості Олександрійського району!

 

Щиросердечно вітаємо вас зі світлими і радісними новорічними святами, які об’єднують у собі традиції минулого і сьогодення, а також мрії про світле майбутнє!

 

Рік 2017-й, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Він був витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці.

 

Сьогодні ми хочемо виразити добрі слова подяки усім мешканцям Олександрійщини. Адже саме завдяки вашим натрудженим рукам, розуму і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого життя.

 

Бажаємо, щоб прийдешній рік додав усім нам сил, приніс нові сподівання та втілення заповітних мрій. Щоб ваші оселі примножились сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком!

 

 

Голова районної державної                                 Голова районної

адміністрації                                                           ради

Богдан Куруп                                                          Ольга Коріненко

Переглядів: 15

25.12.2017

 

22 грудня в Олександрійській районній раді відбувся пленарний день. Традиційно розпочався він зі спільного засідання постійних депутатських комісій, які провела голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Наталія Йоник. Під час роботи комісій депутати ретельно вивчили та обговорили усі проекти рішень, що запропоновані до розгляду двадцять другої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 41

29.11.2017

Переглядів: 42

20.11.2017

 

Ранок 17 листопада видався хоча і морозним, але сонячним. І це не завадило мешканцям Нової Праги зібратися чисельною родиною біля місцевої амбулаторії. Приємні посмішки на їхніх обличчях свідчили про те, що вони дуже раді такій події, як відкриття після капітального ремонту будівлі Новопразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Переглядів: 41

20.11.2017

 

Урочисте відкриття оновленої районної Дошки пошани відбулося у рамках святкування Дня працівника сільського господарства. Цьогоріч вона вмістила тридцять 28 світлини представників різних професій та кількох  трудових колективів. Її відкриття традиційно відбулося перед будівлею райдержадміністрації, 17 листопада.

Переглядів: 66

1 2 3 ... 18 19 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Verification: 77671712c1ff546d