28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Грудень » 10 » 10 грудня - Міжнародний День прав людини
10:25
10 грудня - Міжнародний День прав людини

Дорогі співвітчизники!

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

За двадцять сім років незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. І сьогодні ми всі кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус.

Ми маємо бути гордими за те, що живемо у вільній країні, де можна вільно виражати свої погляди, мати рівний доступ до інформації і не боятися переслідувань чи дискримінації через політичні переконання.

Сердечно вітаємо вільних громадян вільної Батьківщини! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!

 

Перший заступник голови районної                                    Голова районної

державної адміністрації                                                         ради

Ю. КОВАЛЬ                                                                               О. КОРІНЕНКО

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 17 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0