28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2011 » Березень » 15 » 15 березня відбулася п’ята сесія районної ради шостого скликання
12:48
15 березня відбулася п’ята сесія районної ради шостого скликання
На розгляд депутатів були запропоновано питання, які стосувалися подальшого економічного та соціального розвитку району. Про районну програму «Центральний регіон-2015. Будуймо Олександрійщину разом» інформував присутніх заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк.
Про звіт про виконання регіональної програми із енергозбереження в Олександрійському районі на 2002-2010 роки ознайомив присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Згама. Заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара зупинилася на розгляді питань, що стосувалися подальшого розвитку медицини, освіти та будівництва газопроводів у районі. Зокрема, про хід виконання районної програми «Вчитель» на 2003-2012 роки; про хід виконання районної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних дисциплін на 2005-2011 роки; про відкриття  ліжок денного стаціонару та про визначення замовника з будівництва об’єкта  газопровід «Мошорине – Нова Прага – Головківка».
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк інформував про програму будівництва об’єктів систем газопостачання сіл Олександрійського району на 2011-2016 роки та про передачу в державну власність газопроводу «Мошорине - Нова Прага – Головківка» ІІ черги після її будівництва та здачі в експлуатацію.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко зупинилася на питаннях про звіт про виконання районного бюджету за 2010 рік та про внесення змін до рішення Олександрійської районної ради від 29 грудня 2010 року №29 «Про районний бюджет на 2011 рік»
Начальник управління Держкомзему в Олександрійському районі Віктор Кучма доповідав депутатському корпусу та присутнім про внесення змін до програми розвитку земельних відносин в районі на 2007 – 2015 роки та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Начальник управління освіти райдержадміністрації Ольга Коріненко інформувала про погодження створення освітніх округів в Олександрійському районі.
Голова постійної комісії районної ради з соціально-культурних питань Ольга Анісімова-Шило зачитала звернення депутатів Олександрійської районної ради до Комітету Верховної ради України з питань науки й освіти щодо проекту Закону «Про вищу освіту».
З усіх розглянутих питань з доповненнями, пропозиціями та змінами були прийняті відповідні рішення.
На завершення роботи сесії перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Сергій Кузьменко, який зупинився на тому, що багато у нас намічено планів на майбутнє. Але деякі з них вже потрібно виконати у цьому році: закупити автомобілі швидкої допомоги для медичних закладів району, побудувати спортивний майданчик у Користівській школі, продовжувати працювати над  питанням газифікації населених пунктів, провести ремонти доріг. І все це повинно працювати для наших людей. Особливу увагу звернув голова РДА на про плату населення за спожитий газ. Тут велике поле діяльності для позитивного вирішення цього питання  належить сільським та селищним головам. Не менш важливим для громад району стоїть й завдання: наведення порядку на своїх територіях; декларування доходів громадян особливо одноосібників. Це наш район – й будувати його, поліпшувати умови життя його громадян, наш прямий обов’язок.
          На сесії були присутні: Юрій Вольський – начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації, Анатолій Кузьменко – депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ «УкрАгроКом», Руслан Буч – прокурор району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники  апарату районної ради, сільські та селищні голови. Вів сесію голова районної ради Михайло Бойко.


Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 840 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0