28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Грудень » 15 » 15 грудня - День працівників суду України
19:11
15 грудня - День працівників суду України

Шановні судді та працівники судів!

Від імені Олександрійської районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників суду!

Свідченням великого значення і високого статусу судової гілки влади у суспільстві слугують положення Конституції України, адже суд – це єдиний демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян, що підкоряється тільки Закону. Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави. Відрадно, що у ставленні суспільства до судової гілки влади відбуваються суттєві позитивні зміни. І головна з них – зростання довіри людей до судової системи.

Переконані, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад Олександрійщини докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо суддям і працівникам судів нашого краю вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку!

 

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Ю.КОВАЛЬ                                                                      О.КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 20 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0