28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Листопад » 15
15.11.2019

Сьогодні, 15 листопада, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

У святкових урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Ольга Коріненко.

Переглядів: 75

15.11.2019

Починаючи з 2003 року в Олександрійському районі стало доброю традицією вшановувати кращих працівників підприємств, установ і організацій на районній Дошці пошани.

15 листопада з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства України, відбулося урочисте відкриття районної Дошки пошани, яка вмістила світлини кращих представників різних професій і трудових колективів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль та голова районної ради Ольга Коріненко вручили відповідні свідоцтва та привітали нагороджених і зазначили, що в кожній сфері діяльності та галузі виробництва працівники Олександрійського району показують гідний приклад самовідданої праці.

Переглядів: 80

15.11.2019

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Олександрійщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі. Саме завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село і розвивається сільське господарство.

Переглядів: 68

Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0