28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Серпень » 21
21.08.2020

Шановні жителі Олександрійщини!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем Незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює всі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Переглядів: 1646

21.08.2020

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

21 серпня, напередодні Дня Державного Прапора та 29-ї річниці незалежності України відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора перед будівлею Олександрійської районної державної адміністрації та районної ради. Участь у заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, голова районної ради Ольга Коріненко, працівники районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, учасники бойових дій.

 

Переглядів: 1534

Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0