28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Червень » 19 » 21 червня – День медичного працівника
13:02
21 червня – День медичного працівника

Дорогі медичні працівники Олександрійщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника! Щоденно ви покликані виконувати надважливу і почесну місію: дбати про життя і здоров’я людей, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в наших душах.

Цьогоріч, зважаючи на пандемію коронавірусу чимало українських медиків у своїй роботі проявляють не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у вогнищах небезпечних інфекцій, де рятують важкохворих, героїчно виконуючи клятву Гіппократа, ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм. Бо для лікаря понад усе стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

Дякуємо вам – людям, які щодня без перебільшення здійснюють подвиг – рятують життя, і словом, і ділом повертають надію та вселяють віру у найкраще майбутнє. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям.

Сердечно бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії. Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

 

Перший заступник голови                                    Голова районної

районної державної адміністрації                       ради

Юрій КОВАЛЬ                                                        Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 466 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0