28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Листопад » 23 » 23 листопада - День пам’яті жертв голодоморів
18:50
23 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

Шановні земляки!

23 листопада Україна відзначає сумну дату своєї трагічної історії – День пам’яті жертв голодоморів, яка закарбувалася жовто-чорними кольорами страждань, безсилля, виснаження, відчаю, страху.

У цих трагічних подій немає строку давності, адже це глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує сучасність і назавжди залишиться нагадуванням та пересторогою для майбутніх поколінь.

Винищення мільйонів українських хліборобів, підрив національного духу, масові репресії української інтелігенції та духовенства – спланований і реалізований злочин, за яким стояла продумана політика тоталітарного режиму. Масштаб цієї трагедії важко осягнути, а тим паче – сприйняти. Цей день – спільний біль, обов’язок пам’ятати, берегти пам’ять про загиблих у ті голодні часи.

Спільною молитвою вшануймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Сьогодні складаємо співчуття нащадкам і родинам загиблих. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші предки. Миру нам, добробуту і процвітання у вільній незалежній Україні.

 

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Юрій КОВАЛЬ                                                                Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 20 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0