28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Жовтень » 28 » 28 жовтня – День визволення України від нацистських загарбників
12:51
28 жовтня – День визволення України від нацистських загарбників

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.

Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював у тилу.

Шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Трагічні героїчні дні Другої світової війни не підвладні забуттю. Вони навічно вкарбувалися в нашу пам’ять як символ слави і героїзму українського народу. На подвигах своїх батьків і дідів виховувалися і виховуються нові покоління, які безмірно вдячні героям.

Бажаємо кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

 

Перший заступник голови                                    Голова районної

районної державної адміністрації                        ради

Юрій КОВАЛЬ                                                        Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 66 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0