28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Червень » 6 » 6 червня – День журналіста України
06:56
6 червня – День журналіста України

Шановні працівники засобів масової інформації Олександрійщини! Сердечно вітаємо вас з професійним святом - Днем журналіста!

Медіа-простір нашої країни сьогодні живе за новими стандартами журналістики, що потребують динамічних рішень та щоденного підтвердження професіоналізму кожного журналіста. Але найголовнішими й незаперечними залишаються одвічні принципи роботи «четвертої влади» – об’єктивність, достовірність та незаангажованість.

Саме ви, представники засобів масової інформації, щодня оперативно інформуєте громадян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя, про важливі знакові події в нашій державі та світі. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення їх віри та надії у майбутнє. У цей святковий день бажаємо вам об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, невичерпної енергії та творчих ідей.  Нехай збільшується чисельність вдячної вам аудиторії, розширюється коло друзів, а нові проєкти приносять успіх, задоволення та бажання творити знову і знову.

Від усього серця зичимо цікавих тем, якісних матеріалів та суспільного визнання. Нехай хист, фахова майстерність та наполегливість забезпечують творче зростання, а натхнення та удача ніколи не зраджують у підкоренні нових вершин на ниві журналістики!

 

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Юрій КОВАЛЬ                                                               Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 479 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0