28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Травень » 8 » 75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
19:23
75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани! Шановні жителі району!

Сердечно вітаємо вас із 75 –ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Щороку травневі дні українці зустрічають з особливими почуттями, адже саме травень 1945 року приніс довгождану перемогу над нацизмом, приніс мир на нашу землю. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі кожної родини в Україні. Бо важко знайти сім’ю, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від найбільш кривавої і жорстокої війни в історії людства, адже Друга світова війна забрала мільйони людських життів.

Українські воїни своєю хоробрістю, героїзмом і відвагою захищали Батьківщину. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв тієї найстрашнішої війни. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

Події тих днів ніколи не  згаснуть в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіали і пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки нестимуть у своїх серцях  вічно. День пам’яті та примирення об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

Шановні ветерани Другої світової війни, ваше життя – взірець патріотизму та самопожертви, невтомної енергії, витримки й мудрості. Низько вклоняємося вам за ваш подвиг, нескорену силу волі та духу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, родинного благополуччя, добра та мирного неба.

Ваша стійкість і мужність сьогодні  є прикладом для українських воїнів, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Щиросердечно бажаємо здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

 

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Юрій КОВАЛЬ                                                                Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 740 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0