28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Грудень » 7 » 7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні
09:27
7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Шановні сільські та селищні голови, депутати, працівники органів місцевого самоврядування, жителі Олександрійщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Цей день - свято для кожного члена територіальної громади, що об’єднує активних людей, справжніх лідерів територіальної спільноти у щирому прагненні зробити наші громади заможними та самодостатніми. У сучасному демократичному суспільстві, в умовах впровадження реальних та ефективних реформ, саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Переконані, що без дієвого і самодостатнього самоврядування в Україні неможливе будівництво європейської демократичної держави.

Із нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху відновлення миру на українській землі.

 

Перший заступник голови районної                                 Голова районної

державної адміністрації                                                      ради

Ю. Коваль                                                                              О. Коріненко

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 8 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0