28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Серпень » 25 » Наш головний символ
07:36
Наш головний символ

У кожній державі є свято, в день якого кожен справжній громадянин цієї держави бере свою руку під кашкет, щоб віддати честь Прапору своєї Вітчизни.

У черговий раз таке свято, церемоніал відданості духу української нації відбулося 23 серпня, коли на території Олександрійської райдержадміністрації і районної ради був піднятий з нагоди його народження синьо-жовтий Прапор незалежної України. У цьому священному для всіх нас дійстві взяли участь численні колективи районних організацій, їхні керівники, до яких з найщирішими словами з нагоди такої події звернулися голова районної ради Ольга Коріненко і голова райдержадміністрації Богдан Куруп.

Поряд із найщирішими поздоровленнями з нагоди відзначення символу нашої держави керівники району підкреслили, що синій колір прапору нашої України – це колір мирного неба, а жовтий - це колір хліба, життя і наших здобутків. І ці два кольори можуть бути лише в єдності. А відтак всі ми - від найстаршого покоління до найменших дітлахів - повинні пам’ятати, що тільки в єдності наша сила. І нехай про це завжди пам’ятають наші діти і онуки.

Переглядів: 294 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0