28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Березень » 24 » Cесія районної ради
16:15
Cесія районної ради

У вівторок, 24 березня, відбулася чергова 34-а сесія Олександрійської районної ради шостого скликання, на якій були розглянуті 13 питань її черги дня. Серед чи не найбільш важливих з них був звіт голови райдержадміністрації Андрія Коломійцева про виконання програми економічного та соціального розвитку району на 2014 рік та делегованих повноважень.

Про виконання районного бюджету за минулий рік поінформувала начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. Заступник головного лікаря центральної районної лікарні Тетяна Прошина доповідала сесійній залі про хід виконання районної Програми підготовки медичних кадрів та поліпшення їхнього соціального захисту на 2012-2016 роки, а також про необхідність оптимізації ліжкового фонду в районній лікарні. На сесії були також розглянуті інші питання щодо виконання районних програм з енергозбереження, розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху в районі, сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства району, правової освіти населення та деякі інші, з яких були прийняті відповідні рішення.

У роботі сесії районної ради взяли участь, крім депутатського корпусу, сільські і селищні голови, керівники райдержадміністрації та її структурних підрозділів, представники правоохоронних органів, громадських організацій, інші запрошені. Вів сесію голова районної ради Михайло Бойко.

Переглядів: 448 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0