28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Липень » 23 » Чергова сесія
08:39
Чергова сесія

22 липня відбулася 36-а сесія Олександрійської районної ради шостого скликання, на порядок денний якої було внесено 11 злободенних питань сьогоденного життя району, які безпосередньо хвилюють і торкаються кожного жителя Олександрійщини. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Коломійцев, начальник райвідділу міліції Віталій Кравцов, начальник об’єднаної податкової інспекції Альона Тітекіна, депутати Кіровоградської обласної ради Валентина Гарагуля і Дмитро Мошин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови та інші запрошені.

Перед початком сесії голова районної ради Михайло Бойко ознайомив всіх присутніх з останніми призначеннями нових посадових осіб, які відбулися в районі на керівні посади.

Важливого значення і уваги на сесії при їхньому розгляді і обговоренні набули такі питання як: «Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014 - 2015 роки», про що інформувала начальник управління соціального захисту населення РДА Ірина Табачкова. Була розглянута і районна програма «Оборона» на 2015 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко інформувала про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року. Розглянуто також і обговорено цілий ряд інших питань побутового характеру наших громадян, по яких прийняті відповідні рішення.

На завершення перед учасниками сесії виступив голова райдержадміністрації Андрій Коломійцев, який озвучив перед ними цілий ряд пріоритетних питань і проблем, які потрібно вирішувати органам місцевого самоврядування та іншим гілкам влади найближчим часом і на перспективу.

Переглядів: 283 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0