28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Березень » 31 » Чергова сесія
07:02
Чергова сесія

30 березня відбулася чергова п’ята сесія районної ради сьомого скликання в роботі якої взяли участь 27 районних депутатів, сільські і селищні голови, працівники районної ради і райдержадміністрації та їх структурних підрозділів. Вела сесію голова районної ради Ольга Коріненко.

На розгляд сесії було винесено дев’ять питань стосовно виконання різних районних програм. Та, певно, головним з них був звіт першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Коваля про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік та делегованих повноважень.

Доповідач відзначив, що за підсумком року наш район залишається в числі кращих районів області, а якщо говорити про збір зернових, то Олександрійщина втретє вже збирає більше як по 300 тис. тон зерна, що становить майже 10% валового збору зерна Кіровоградщини.

Чимало уваги він зосередив на завданнях, які очікують свого вирішення у 2016 році. Це, зокрема, підвищення мінімальних заробітних плат, розроблення генеральних планів розвитку сільських територій, акцизного збору з приватних магазинів в селах, ремонту сільських доріг, нічного освітлення вулиць тощо.

Окремою була тема розгляду і такого питання як захворювання свиней на африканську чуму, яке було виявлено в селі Войнівка у фермерському господарстві.

Переглядів: 140 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0