28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Грудень » 14 » День депутата у районній раді
14:54
День депутата у районній раді

11 грудня двадцять районних депутатів зібралися на свій перший після виборів та першої сесії День депутата. Проходив він під головуванням Ольги Коріненко, голови районної ради, за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації. Перші два питання цього засідання стосувалися розгляду проектів, що виносяться на розгляд другої сесії районної ради, запланованої на 23 грудня.

З першого питання «Про проект програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2016 рік» поінформувала Ірина Кравчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА. Під час виступу і по його закінченню у депутатів виникали запитання, на які вони одразу ж отримували відповіді. Зокрема, порушувалися питання ремонту доріг, оптимізації шкіл, розчищення порослі вздовж автошляхів, кадрового забезпечення Попельнастівської та Червонокам’янської лікарських амбулаторій, завершення ремонту Щасливського дитячого садка, водопостачання с. Мар’ївка Недогарської сільської ради та ін.

Другим районні обранці заслухали виступ Ірини Левченко, начальника фінансового управління РДА, яка розповіла про принципи формування районного бюджету на 2016 рік.

Про основні засади депутатської діяльності депутатів місцевих рад, визначені Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» ознайомив Валерій Баленко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради. Крім ознайомлення з основними законодавчими аспектами, Валерій Анатолійович, зокрема, запропонував закріпити кожного депутата за окремою територією, щоб він міг відстоювати інтереси певної сільської чи селищної ради.

На завершення голова районної ради Ольга Коріненко запропонувала депутатам надавати свої зауваження і пропозиції і запросила до конструктивного діалогу та взаєморозуміння.

Переглядів: 352 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0