28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Серпень » 25 » День незалежності - свято миру і єдності
07:37
День незалежності - свято миру і єдності

Урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України продовжились у районному будинку культури.

Хвилюючі слова ведучих про нашу молоду, незалежну, квітучу державу, вітальні слова голови райради Ольги Коріненко та голови райдержадміністрації Богдана Курупа вкотре переконали, що це свято, яке єднає всіх, бо це наша земля, іншої в нас не буде. Це земля, на якій сповна віддаються своїй справі працелюбні фахівці різних галузей, чимала когорта з яких під гучні овації переповненого залу підіймалася на святкову сцену за заслуженими відзнаками: почесними грамотами, грамотами та подяками.

Але на цьому свято не завершилося, а продовжилося чудовим святковим концертом, під час якого самодіяльні артисти дарували глядачам естетичну насолоду, своє мистецтво, виконавську майстерність. У творчий віночок впліталися мистецькі дарунки від народного аматорського хору «Хлібодар» Новопразького будинку культури № 2 та квартету «Аколада» районного будинку кльтури. Своєю виконавською майстерністю дивували солісти Софія Півняк, Максим Бойлук, Вікторія Хода, Сергій Андрейченко, Аліна Сорокун, Сергій Онопа. А композиції у виконанні танцювального колективу «Авантюрин» довели, що танець - це життя. Кожен святковий номер супроводжувався щирими усмішками, гучними оплесками вдячних глядачів. А пісня про Україну у виконанні Софії Півняк та квартету «Аколада» підняла увесь зал.

Свято залишило по собі веселий настрій, море позитивних вражень, придало оптимізму і віри в краще майбутнє, адже наш український народ того вартий!

Протягом усього заходу постійно звучали актуальні сьогодні слова: Україна, мир, єдність. І на знак єдності всієї громади Олександрійщини наприкінці концерту до залу занесли вишитий рушник, на якому свій творчий доробок залишила кожна сільська рада. Тож нехай на нашій українській землі, яка славиться вишневими садами, солов’їними піснями, вишитими рушниками, хлібом і сіллю, червоною калиною, широкими ланами, працьовитими гостинними людьми, завжди буде мир і злагода.

Переглядів: 323 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0