28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2011 » Квітень » 7 » Два нових сучасних комп’ютери подаровано Войнівській школі
09:21
Два нових сучасних комп’ютери подаровано Войнівській школі

     5 квітня  заступник голови районної ради Сергій Макаренко та начальник відділу освіти Ольга Коріненко завітали  у Войнівську школу  та вручили подарунок – два нових сучасних комп’ютери, придбаних за ініціативи райдержадміністрації та за фінансової підтримки  районних бізнесових структур. Цей подарунок – доречний, йому раді учні та вчителі. Бо ж у комп’ютерному класі сім старих, із яких працюючих лише три. Тенденція заміни старих на нові прекрасна!

     Даний візит був першим результатом робочої поїздки, яка була здійснена 23 березня головою райдержадміністрації Сергієм Кузьменком разом з керівником апарату Юрієм Гугленком. Під час  зустрічі із членами громади, з педагогічним колективом місцевої школи, у розмовах та огляді об’єктів соціальної сфери було виявлено багато проблем! Всі взято на облік. І ось, вже сьогодні, розпочалося їх вирішення.

      Сергій Дмитрович, Ольга Анатоліївна, сільський голова Василь Лазаренко спілкувалися з педагогами. Розповіли, у якому порядку будуть вирішуватися нагальні проблеми, послухали пропозиції вчителів. А далі у кабінеті директора школи Світлани Покотило скорегували дії.
Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 765 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0