28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Червень » 14 » Голова обласної ради оглянув гемодіалізний центр в Олександрійській ЦРЛ
14:01
Голова обласної ради оглянув гемодіалізний центр в Олександрійській ЦРЛ

 

 

Сьогодні, 14 червня, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко під час робочої поїздки на Олександрійщину відвідав гемодіалізний центр на базі Олександрійської центральної районної лікарні. Голову обласної ради супроводжували голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та головний лікар центральної районної лікарні Валентина Гарагуля.

 

Відкриття гемодіалізного центру на Олександрійщині зумовлене необхідністю забезпечення гемодіалізного лікування хворих на ниркову недостатність, які проживають на території Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського районів, міст Олександрії та Світловодська.

 

Ремонтні роботи у приміщенні під майбутній гемодіалізний центр, які розпочалися у лютому поточного року, виконала за власний рахунок німецька фірма Braun Medical Ukraine. Крім того, за рахунок цієї ж фірми було встановлено п’ять апаратів для гемодіалізу (ще п’ять фірма поставить до кінця 2018 року), обладнання для фільтрування та очищення води для діалізу, крісла для забору донорської крові. За кошти Олександрійського районного бюджету закуплено витратні матеріали, медичні та офісні меблі, м'який та твердий інвентар на загальну суму 512 тис. грн.

Переглядів: 74 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0