28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Вересень » 29 » Голова районної ради зустрілася з президією ради районної організації ветеранів України
09:55
Голова районної ради зустрілася з президією ради районної організації ветеранів України

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку в Олександрійському районі проводиться низка заходів організаційного та практичного характеру націлених на поліпшення роботи по забезпеченню та всебічному захисту законних прав, соціальних, економічних та вікових інтересів ветеранів та громадян похилого віку.

Голова районної ради Ольга Коріненко та голова Олександрійської районної адміністрації Богдан Куруп напередодні свята зустрілися з президією ради районної організації ветеранів України. Про її роботу поінформував голова Олександр Голуб, який зазначив, що протягом останніх років практична діяльність організації набрала нових форм та розширила діапазон своїх інтересів. На ряду зі статутними завданнями організація опікується військово-патріотичним вихованням молоді, практичним увічненням ратних та трудових подвигів старших поколінь, на прикладах чого базується зазначена робота. Проводяться заходи з підтримки учасників бойових дій на сході держави. А також акцентував увагу на тому, що за перевіркою у рамках огляду-конкурсу взаємодії владних структур та ветеранських організацій щодо соціального захисту ветеранів, організація району є однією з кращих в області.

На завершення зустрічі від імені народного депутата України Анатолія Кузьменка ветеранам були вручені продуктові набори.

В селах та селищах району проходять заходи з нагоди відзначення Дня ветерана. Зокрема, в Попельнастому та Добронадіївці до заходів долучилися працівники територіального центру та управління соціального захисту, а в Новій Празі та Приютівці - селищні ради.


 

Переглядів: 342 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0