28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Червень » 5 » Керівники району привітали журналістів з професійним святом
06:46
Керівники району привітали журналістів з професійним святом

Щорічно, 6 червня, працівники засобів масової інформації відзначають своє професійне свято. День журналіста - свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

З цієї нагоди напередодні професійного свята Дня журналістики в залі засідань районної державної адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Ольга Коріненко привітали колектив ТОВ «Редакція газети «Сільський вісник», яку очолює редактор Ірина Балашова.

Звертаючись до журналістів, представники влади відзначили важливу роль, яку відіграють ЗМІ у розвитку Олександрійщини, адже саме вони пишуть літопис нашого краю, несуть максимум оперативної та необхідної інформації, яка відіграє значну роль у формуванні громадської думки, утвердженні демократичних принципів та свобод, у творенні сучасної історії. Тим, чия зброя слово, керівники району побажали міцного здоров'я, оптимізму, творчого натхнення, подальшого розвитку та процвітання виданню, великих тиражів, високих рейтингів та поповнення читацької аудиторії. Щоб професійна справа людей, для яких оперативність, об’єктивність, достовірність, не просто слова, а стиль життя, завжди приносила радість та задоволення. Побажали залишатися тією четвертою владою, яка не лише фіксує, але й впливає на усі суспільні процеси як в Олександрійському районі, так і в Україні загалом.

За сумлінне виконання професійних обов’язків, активну громадську позицію, розбудову інформаційного простору Олександрійщини та з нагоди Дня журналіста України Юрій Леонідович вручив грамоти Олександрійської районної державної адміністрації працівникам редакції.

Також в цей день спеціальну відзнаку Національної спілки журналістів України за активну громадську роботу отримала Ірина Балашова. Дипломами лауреата журналістсько-краєзнавчої відзнаки імені Анатолія Кохана Олександрійської територіальної організації Національної спілки журналістів України нагороджено В’ячеслава Чебишева та Олену Карпачову. Почесний знак Національної спілки журналістів України вручено головному редактору "Олександрійського радіомовлення" Євгену Грановському.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 479 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0