28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2012 » Червень » 13 » На чотирнадцятій сесії розглянуто чотирнадцять питань
12:38
На чотирнадцятій сесії розглянуто чотирнадцять питань

12 червня відбулася чотирнадцята  сесія районної ради, на порядку денному якої було 14 питань. На початку пленарного засідання голова районної ради Михайло Бойко поінформував депутатів, що Сергій Анатолійович Кузьменко з 1 червня працює заступником голови обласної державної адміністрації, а обов’язки голови Олександрійської райдержадміністрації виконує Віталій Миколайович Згама, який також є депутатом районної ради. Усі присутні у сесійній залі привітали Віталія Миколайовича щирими оплесками.

Далі про необхідність внесення змін до районної програми «Центральний регіон-2015». Будуймо Олександрійщину разом» поінформував депутатський корпус заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк. Він зазначив, що програма соціально – економічного розвитку, як живий організм, постійно оновлюється, тому вже вкотре потребує змін і доповнень. За словами Сергія Юрійовича, кількість соціальних об’єктів, що включені до програми, збільшилася з початку року з 260 до 310, відповідно з 92 до 101 мільйона гривень зросла сума коштів, яку планується використати для реалізації намічених соціальних проектів. Тобто, усі нові ініціативи територій враховані та включені в єдиний чіткий план соціально - економічного розвитку району, наголосив Сергій Коренюк. Отримавши необхідну інформацію, депутати своїм рішенням внесли відповідні зміни в програму «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом».

Найбільшу кількість питань порядку денного внесла на розгляд депутатів заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара. Заслухавши докладну інформацію про основні засади роботи структурних підрозділів райдержадміністрації у царині молодіжної політики, сімейного виховання та правової освіти населення, депутати схвалили  «Програму профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх в Олександрійському районі на період до 2015 року», «Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Олександрійському районі на 2012-2015 роки» та затвердили звіт про виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки. Також депутати погодили проведення реконструкції центральної районної лікарні у м. Олександрії,  передачу вільних нежитлових приміщень в оренду та затвердили Статут Центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району у новій редакції.

Вичерпну інформацію у  дохідливому і зрозумілому викладі про виконання бюджету за перший квартал 2012 року депутатам надала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко, вона також озвучила проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 132 «Про районний бюджет на 2012 рік». Зокрема, депутатам запропоновано було  збільшити доходи та відповідно видатки районного бюджету на загальну суму 1млн.269 тисяч 900 гривень. Ці кошти Олександрійський район отримав як дотацію і субвенцію з Державного  бюджету для оплати праці працівникам бюджетних установ (267 тис.грн.), на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам (499 тис.грн.), на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги (264 тис. грн.), та витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії (126 тис. грн.), а також виплату грошового забезпечення батькам  - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу  та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»(74 тис. грн.). Заслухавши інформацію, депутати прийняли відповідні рішення.

Того дня на пленарному засіданні прийняті районні програми з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом та ліквідації амброзії полинолистої на території Олександрійського району на 2012 – 2016 роки. Також депутати надали попереднє погодження на передачу у власність Державному агентству водних ресурсів України земель водного фонду під гідротехнічними спорудами, прибережними захисними смугами, ложем та водним дзеркалом Інгулецького та Іванівського водосховищ.

Розглянувши всі питання, сесія закінчила свою роботу. Вів сесію голова районної ради Михайло Бойко.
Переглядів: 931 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0