28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Листопад » 12 » Не отримали касовий чек – повідомте фіскальну службу
14:04
Не отримали касовий чек – повідомте фіскальну службу

Стосовно продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без видачі фіскальних чеків Олександрійське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє наступне.

Якщо ви не отримали фіскальний чек при здійсненні покупки, ви маєте звернутися з оформленим відповідно до законодавства письмовим зверненням про факти порушення до контролюючого органу, що є підставою для проведення фактичної перевірки.

Під час таких перевірок аудитори контролюють дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) тощо.

Таким чином, ваша небайдужість допоможе більш ефективно викорінювати зловживання задля збільшення надходжень до бюджетів, з яких потім фінансується життєдіяльність регіону.

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 23 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0