28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Листопад » 12 » Не всі суб’єкти господарювання сплачують податки за правильними банківськими реквізитами
13:58
Не всі суб’єкти господарювання сплачують податки за правильними банківськими реквізитами

З 02 липня 2018 року на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) відкрито нові бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів.

 

До 11 вересня 2018 року діяв перехідний період, протягом якого бюджетні платежі, які помилково сплачувалися суб’єктами господарювання на старі рахунки, самостійно спрямовувалися органами Казначейства на нові рахунки.

 

З 11 вересня 2018 року кошти, що сплачені платниками на старі рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються, як нез’ясовані надходження. В зв’язку з цим у таких платників виникає заборгованість по сплаті податків і зборів, внаслідок чого нараховується штрафні санкції та пеня за несвоєчасну сплату.

 

Так, надходження на старі рахунки за першу половину жовтня по Кіровоградській області становлять 786 платіжних документів на загальну суму 1,8 мільйонів гривень.

 

В розрізі податків найбільше платіжних документів за невірними старими рахунками складають документи на сплату єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб, військового збору та земельного податку.

 

З метою запобігання втрат місцевих бюджетів Олександрійське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області звертається до платників податків з вимогою забезпечити правильність сплати податків, зборів та інших платежів до бюджетів усіх рівнів на нові реквізити рахунків, які відкриті з 02.07.2018 року на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

 

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві. Також нові рахунки можна отримати в кімнаті №3 Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Переглядів: 16 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0