28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Серпень » 20 » Новий шкільний автобус для Червонокам’янської опорної школи
07:46
Новий шкільний автобус для Червонокам’янської опорної школи

20 серпня 2020 року в Червонокам’янському навчально-виховному об’єднанні "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - позашкільний центр" Олександрійської районної ради Кіровоградської області, який є опорним навчальним закладом в Олександрійському районі, відбулася радісна подія –  в якості цінного подарунка шкільній родині було вручено нового шкільного автобуса марки ATAMAN.

В урочистих заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, голова районної ради Ольга Коріненко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, завідувач сектора освіти райдержадміністрації Тетяна Павук, сільський голова Червонокам’янської сільської ради Тетяна Бессараб, директор загальноосвітнього навчального закладу Олександр Голобок, батьківський комітет та громадськість.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль та голова райради Ольга Коріненко щиро привітали колектив школи із цією знаковою подією, зазначивши, що придбання нового шкільного автобуса є важливим для здобуття учнями якісної освіти у сільській місцевості. Адже діти повинні із задоволенням відвідувати школу. У них, як і вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому. Побажали всім присутнім наснаги, натхнення, нових здобутків та вдалого навчального року. Щоб довгоочікуваний дарунок став символом усього позитивного, за допомогою якого була можливість виїжджати на олімпіади, конкурси, екскурсії, розширюючи свій кругозір.

Транспортний засіб для навчального закладу придбаний на умовах співфінансування. Його вартість складає 1 млн 860 тис. грн., з яких 600,0 тис.грн. було виділено за рахунок районного бюджету, решта – кошти Державного бюджету України. Це один із перших транспортних засобів в області, який обладнаний GPS-трекерами для контролю за здійсненням перевезення. GPS-трекери дозволятимуть контролювати маршрут руху шкільного автобуса, його цільове використання, місцезнаходження та витрати пального. Доступ до програмного продукту матимуть і батьки, і управлінці. Також автобус обладнаний пристроєм обмеження максимальної швидкості руху, звуковою попереджувальною сигналізацією, а пасажирські сидіння облаштовані ременями безпеки.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 1277 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0