28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Новини Олександрійської районної ради
26.03.2020

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської районної ради 08 квітня 2020 року о 10 годині ранку в місті Олександрії відбудеться сорок третя сесія районної ради.

Переглядів: 18

18.03.2020

17 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Коваля відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Участь у ній взяли: голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко, директор КНП «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Валентина Гарагуля, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Табачкова, начальник відділу енергетики та захисту довкілля Олександр Ткаченко, головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Олена Яковенко, начальник сектору освіти райдержадміністрації Тетяна Павук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Валентина Васілова.

Переглядів: 26

18.03.2020

На виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 9919/5/1-20 скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування, рекомендовано населенню максимально обмежити фізичні контакти.

 

Переглядів: 25

17.03.2020

У черговий раз нагадуємо, що до кінця березня 2020 року Вам необхідно подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Переглядів: 26

06.03.2020

Дорогі та прекрасні жінки Олександрійщини! 

Від щирого серця вітаємо вас з 8 Березня! Початок весни, початок життя у природі, перше тепло. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Милі жінки, ви – дорогоцінні самоцвіти в нашому житті. Без вас життя не було б таким різнобарвним.

Переглядів: 29

06.03.2020

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Переглядів: 29

26.02.2020

До уваги представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, та організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та у сфері запобігання корупції

 

Переглядів: 40

24.02.2020

21 лютого відбулася сорок друга сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законної діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова. Протягом години депутати розглянули 18 проектів рішень, які були внесені до порядку денного сесії.

Переглядів: 40

20.02.2020

Шановні земляки!

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Подвиги Героїв Небесної Сотні - це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Переглядів: 38

04.02.2020

На виконання Плану заходів на 2020 рік, затвердженого Наказом заступника директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної аміністрації від 24.01.2020 5-од, обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує про умови отримання сільськими жителями державних пільгових кредитів.

Переглядів: 47

1 2 3 ... 20 21 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0