28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Червень » 15 » Олександр Чорноіваненко підписав контракт із директором Олександрійського педколеджу
12:34
Олександр Чорноіваненко підписав контракт із директором Олександрійського педколеджу

 

На виконання рішення дев’ятнадцятої сесії обласної ради Олександр Чорноіваненко підписав контракт щодо призначення Анатолія Литвина на посаду директора Олександрійського педагогічного коледжу імені В.О.Сухомлинського строком на 5 років.

 

У ході робочої поїздки до Олександрійського району голова обласної ради Олександр Чорноіваненком разом з головою районної ради Ольгою Коріненко оглянув навчальні приміщення коледжу та поспілкувався з педагогічним колективом і призначеним директором.

 

Олександр Чорноіваненко зазначив, що такі заклади, як Олександрійський педколедж є важливою ланкою в галузі освіті України, а тому його розвиток і процвітання є завданням як районної, так і обласної влади.

 

- Я вдячний кожному працівнику цього навчального закладу за його особистий вклад і проведену роботу задля виховання майбутніх вчителів і педагогів, - звернувся до колективу очільник облради.

 

Голова обласної ради привітав Анатолія Литвина із призначення на посаду та побажав натхнення і порозуміння з колегами.

 

Під час візиту на Олександрійщину голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та голова районної ради Ольга Коріненко відвідали гемодіалізний центр на базі Олександрійської центральної районної лікарні.

 

Очільник облради оглянув результати проведеного ремонту у приміщенні під майбутній гемодіалізний центр, який здійснила німецька фірма Braun Medical Ukraine за власний рахунок. Коштами підприємства також встановлено п’ять апаратів для гемодіалізу, ще п’ять фірма поставить до кінця 2018 року, встановлено крісла для забору донорської крові. За кошти Олександрійського районного бюджету закуплено витратні матеріали, медичні та офісні меблі, м'який та твердий інвентар на загальну суму 512 тисяч гривень.

 

У розмові з головним лікарем центральної районної лікарні Валентиною Гарагулею, Олександр Чорноіваненко наголосив на тому, що на сьогодні ведеться багато розмов щодо впровадження медичної реформи. Очільник зазначив, що безумовно вона є важливим кроком для позитивних змін у галузі охорони здоров’я, але не менш важливо те, як піклуються про здоров’я людей конкретно на територіях. Він подякував головному лікарю та голові районної ради за проведену роботу у лікарні.

 

За матеріалами сайту Кіровоградської обласної ради

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 78 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0