28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Листопад » 6 » Олександрійщина допомагає
12:51
Олександрійщина допомагає

Виходячи з ряду життєвих обставин, вже після останньої 38-ї сесії Олександрійської районної ради шостого скликання, 6 листопада 2015 року відбулася 39-а сесія райради цього ж скликання. Обставини зумовили розглянути і затвердити звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року. Вона ж доповіла і «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». У зв’язку з трагічними подіями, які нещодавно відбулися в українському містечку Сватове, що на Луганщині, де зірвався військовий склад боєприпасів, які пошкодили дуже багато житлових і адміністративних будівель, депутати Олександрійської районної ради на цій сесії прийняли рішення виділити із районного резервного фонду фінансову допомогу на відбудову міста в розмірі 40 тис. грн.

На сесії було також розглянуте питання «Про внесення змін до регламенту Олександрійської районної ради шостого скликання», про що інформував голова постійної комісії райради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Анатолій Білий.

У роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Андрій Коломійцев. Вів сесію голова райради Михайло Бойко.

Переглядів: 133 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0