28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Січень » 21 » Ознайомилися з європейським досвідом проведення децентралізації
07:26
Ознайомилися з європейським досвідом проведення децентралізації

 

На запрошення директора Департаменту міжнародного співробітництва Адміністрації Маршалка Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Кароля Пшивари з 28 листопада по 02 грудня 2017 року відбулося відрядження міжвідомчої делегації Кіровоградської області до Нижньосілезького воєводства Республіки Польща. До складу делегації входили деякі голови районних державних адміністрацій та районних  рад, у тому числі й  голова Олександрійської районної ради Коріненко Ольга Анатоліївна.

 

Під час заходу члени делегації Кіровоградщини ознайомилися з європейським досвідом проведення децентралізації, наданням мешканцям територіальних громад якісних та доступних публічних послуг на основі сталого розвитку дієздатної громади на прикладі Нижньосілезького воєводства.

 

Відбулися зустрічі з Єжи Міхалакем - віцемаршалом Нижньосілезького воєводства, Головою Регіонального Парламенту (Сеймика) Нижньосілезького воєводства Павлом Врублевським та депутатами Сеймика. Ознайомилися з роботою повіту Болеславеций та гміни Міліч.

 

Метою відвідання делегацією області Польщі є подальше розгортання взаємовигідної співпраці Кіровоградщини з Нижньосілезьким воєводством Республіки Польща у рамках Угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією Нижньосілезького воєводства Республіки Польща про регіональне співробітництво від 24 червня 2003 року; вивчення провідного європейського досвіду формування та подальшого розвитку територіальних громад, формування спроможних територіальних громад на Кіровоградщині; залучення міжнародної технічної допомоги для фінансової підтримки реформи децентралізації в області.

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 297 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0