28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Листопад » 25 » Перша сесія райради
14:34
Перша сесія райради

У середу, 25 листопада, відбулася перша сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання. На неї прибули 33 депутати районної ради із обраних 34. Сесію відкрив голова Олександрійської районної виборчої комісії Анатолій Куруп, який ознайомив сесійну залу з новим складом обраних нещодавно депутатів райради.

Для роботи сесії було обрано тимчасову президію районної ради, яка внесла на її розгляд питання черги і надала слово голові РДА Андрію Коломійцеву виступити із зверненням щодо взаємодії органів державної влади з представницькими органами місцевого самоврядування. Після обрання лічильної комісії заслухали звіт підготовчої депутатської групи, а далі в ході таємного голосування головою Олександрійської районної ради було обрано Ольгу Анатоліївну Коріненко, яка була єдиною кандидатурою, занесеною в списки для таємного голосування на цю посаду. За неї проголосувало 29 депутатів.

Розгляд питання про обрання заступника голови районної ради депутати перенесли на пізніше. Натомість заслухали питання «Про припинення повноважень голови районної ради шостого скликання Михайла Бойка», «Про утворення президії районної ради сьомого скликання», «Про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання» та ряд інших робочих питань наступних сесій.

У роботі сесії взяли участь сільські і селищні голови, керівники структурних підрозділів районної ради і райдержадміністрації.

Переглядів: 226 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0