28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Травень » 27 » Питання, що заслуговували на увагу
08:08
Питання, що заслуговували на увагу

Чергова сьома сесія районної ради сьомого скликання відбулася 26 травня 2016 року, на якій із 34 депутатів районної ради буди присутніми 24 депутати. В роботі сесії взяли також участь заступник голови обласної держадміністрації Андрій Коломійцев, голова райдержадміністрації Богдан Куруп, начальник Олександрійського райвідділу поліції Віталій Кравцов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, керівники виконавчого апарату райради.

Відкрила і вела роботу сесії голова райради Ольга Коріненко, яка перед початком обговорювання сесійних питань ознайомила всіх присутніх з кадровими змінами, які відбулися у районному керівництві за останній міжсесійний період, коли, зокрема, розпорядженням голови райдержадміністрації заступником голови РДА було призначено Олександра Безкровного, який до цього працював головним економістом ТОВ «Централ Фармінг Юкрейн» у місті Кіровограді.

На розгляд сесії було винесено сім питань, серед яких чи не найбільшого резонансу набуло обговорення виступу завідувача гінекологічним відділенням центральної районної лікарні Мирослави Пилипенко, яка звітувала про виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення району на 2008-2015 роки». Неабияк заслуговуючим на увагу з цього питання був виступ депутата райради Геннадія Замрики, який зворушив багато проблем стосовно онкозахворювань в Кіровоградській області і в цілому в державі, їх причини і невпинного росту, зосередивши при цьому найгострішу увагу на профілактичній роботі по попередженню цих захворювань і екологічному стані нашого навколишнього середовища. На цій болісній проблемі зупинялися у своїх виступах і інші депутати.

Як таким, що не залишив байдужими всіх присутніх, був і виступ завідувача дитячої консультації центральної районної лікарні Валентини Алексєєвої, котра звітувала про виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 року.

На сесії було заслухано також звіт начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірини Кравчук про виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в районі на 2013-2015 роки, виступ начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко, котра інформувала про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Були розглянуті і інші питання, по кожному з яких прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 213 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0