28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Березень » 27 » Представники Олександрійського району вивчали польський досвід з децентралізації
09:21
Представники Олександрійського району вивчали польський досвід з децентралізації

 

У період з 18 по 22 березня поточного року делегація Кіровоградської області з метою вивчення польського досвіду з децентралізації влади відвідала Болеславецький Повят Нижньосілезького воєводства Республіки Польща, який розташований на кордоні з Німеччиною та Чехією і славиться виробництвом кераміки.

 

Делегацію очолив заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев.

 

До складу делегації увійшли представники Олександрійського району, а саме:  Ольга Коріненко – голова Олександрійської районної ради, Вікторія Лисенко – Приютівський селищний голова, Ольга Горбенко – Новопразький селищний голова, Тетяна Кузьменко – Головківський сільський голова, Михайло Ручйов – Войнівський сільський голова, Олександр Клімов – Костянтинівський сільський голова, Оксана Клочко – Протопопівський сільський голова та інші.

 

Делегація зустрілась з представниками Болеславецького Повяту, ознайомилась з діяльністю самоврядування на рівні Повяту, з формуванням завдань і бюджету Повяту, відвідала економічну зону BMW та підприємства з виробництва кераміки.

 

За результатами відвідування Повяту підписано угоду між Олександрійським районом та Болеславецьким Повятом про наміри про співпрацю.

 

Децентралізація у Польщі розпочалася у 1990 році. За 27 років поляки досягли великих успіхів, вірно розподіливши обов’язки місцевої влади та надавши можливостей селищам, і невеликим містам самостійно розвиватися.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 312 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0