28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Лютий » 22 » Про що говоритимуть на черговій сесій районної ради?
10:46
Про що говоритимуть на черговій сесій районної ради?

Спільне засідання постійних комісій Олександрійської районної ради відбулося 19 лютого в залі засідань райдержадміністрації. Захід проходив під головуванням Ольги Коріненко, голови районної ради та Андрія Турського, голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології. Всього ж до розгляду на четверту сесію Олександрійської районної ради сьомого скликання, яке відбудеться 24 лютого, буде запропоновано 16 питань. І всі вони відповідно до регламенту обговорені та узгоджені представниками постійних комісій і запропоновані на розгляд сесії.

Любов Замкова, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, зокрема, поінформувала депутатів про внесення змін до Регламенту Олександрійської районної ради сьомого скликання, а також внесла до цього й свої рекомендації.

У свою чергу, Ярослав Коряковцев, начальник служби у справах дітей РДА, звітував про виконання програми профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх в районі на період 2012-2015 року. Окремо ж він розповів про районну програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018 роки.

Звіт про виконання Програми профілактики та запобігання поширенню інфекційних хвороб, спільних для тварин та людей в Олександрійському районі представив начальник районного управління ветмедицини Станіслав Лум’яник.

Після цього до слова запросили керівника районного відділу освіти Олену Полтавець. Вона ж прозвітувала про виконання районної програми «Освітній округ 2012-2015» та внесення змін до програми розвитку освіти в Олександрійському районі на 2016-2020 роки.

Про виконанням районного бюджету за 2015 рік присутніх ознайомила начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко.

Завідувач сектору мобілізаційної та правоохоронної роботи РДА Андрій Губін розповів про районну програму мобілізаційних заходів, реалізованих торік.

Ще два питання озвучила Ірина Табачкова, начальник управління соціального захисту населення району. Зокрема, про внесення доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення та про районну програму санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2016-2017 роки.

Олексій Тимченко, завідувач сектора молоді та спорту райдержадміністрації, поінформував депутатів про районну цільову соціальну програму «Молодь Олександрійщини» на 2016-2020 роки.

Головний лікар ОЦРЛ Валентина Гарагуля повідомила про оптимізацію ліжкового фонду й передачу в оренду екстреній допомозі місцевих гаражів.

Олена Локтіонова, начальник управління Держгеокадастру в Олександрійському районі, звернула увагу депутатів на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Таким чином, рекомендований регламент було вичерпано і жодне з запропонованих питань  не відхилилося.

Переглядів: 185 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0