28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Листопад » 7 » Про свою роботу прозвітував голова Олександрійської районної ради Михайло Бойко
13:16
Про свою роботу прозвітував голова Олександрійської районної ради Михайло Бойко

На 24 сесії Олександрійської районної ради, яка відбулася 6 листопада 2013 року, звіт про свою роботу за рік озвучив голова ради Михайло Бойко, наголосивши, що за цей період районною радою проведено 7 сесій, на яких прийнято 114 рішень. Загалом, його виступ був ґрунтовний, насичений цифрами, фактами, прізвищами колег, які активно працюють спільно з керівництвом ради і адміністрації у розбудові славетної Олександрійщини. Серед найбільш помітних пріоритетів роботи всього депутатського корпусу голова ради назвав зосередження зусиль на успішне виконання програм економічного і соціального розвитку району, районної програми «Центральний регіон - 2015. Будуймо Олександрійщину разом» та інших цільових програм.

Він охарактеризував політичну палітру районної ради, нагадавши, що замість вибулих депутатів районної ради - по округу № 1 в межах Новопразької селищної ради Сергія Кузьменка і по округу № 9 в межах Долинської сільської ради Юрія Гугленка - обрані відповідно Віталій Решетняк і Богдан Куруп. Обидва кандидати від Олександрійської районної організації Партії регіонів. Поки що без депутата залишається Попельнастівський мажоритарний виборчий округ № 19. Колишній його депутат Тамара Сакара, яка нині очолює Петрівську райдержадміністрацію, також припинила свої депутатські повноваження за згодою ради, у зв’язку з обранням її депутатом Петрівської районної ради.

Аналізуючи підсумки роботи району за 9 місяців поточного року, Михайло Бойко зазначив, що заходи Програми економічного і соціального розвитку в переважній більшості виконані, а по багатьох показниках досягнуто позитивних темпів зростання в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

Так, обсяг виробництва валової продукції сільського господарства у січні – вересні 2013 року в сільськогосподарських підприємствах району склав 137% до відповідного періоду минулого року. Позитивну динаміку забезпечено за рахунок зростання валової продукції, як у рослинницькій галузі, так і у тваринницькій галузі. Збільшилось поголів’я корів, свиней та овець, отримано вагомі врожаї зернових, соняшника, цукрового буряка.

Всього до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло власних і закріплених доходів 31 853,3 тис. грн., або 106,7% до плану на звітний період. Перевиконані надходження по податку на доходи фізичних осіб на 4,2%, по оплаті за землю на 10,6%, по фіксованому сільськогосподарському податку на 8,4%.

Районний бюджет за доходами без врахування трансфертів виконано на 105,5%, в тому числі загальний фонд на 104,1%.

Порівняно з відповідним період 2012 року загальний обсяг доходів місцевих бюджетів з дотацією та субвенцією збільшився на 7 752,6 тис. грн., або на 7,1%.

За дев’ять місяців 2013 року, за оперативними даними, створено 637 робочих місць, що складає 106,2% до річного завдання. Протягом січня-вересня 2013 року на нові робочі місця працевлаштовано 416 осіб, що становить 166,4% до завдання.

Михайло Бойко зазначив, що значний внесок у ці досягнення зроблено депутатами районної ради, серед яких: працівники ТОВ «УкрАгроКом»: Павло Фесюк – комерційний директор, Наталія Йоник - директор з економіки, Тетяна Осика – фінансовий директор, Віталій Братченко – головний інженер, Віктор Куруп – директор з виробництва, Володимир Чемерис – заступник генерального директора по тваринництву, Віктор Кузьменко – виконавчий директор ПАТ «Шарівське». Також Віталій Кіяниця - голова правління ПАТ «Райагрохім», Микола Муленко – голова ФГ «Олександрівське», Михайло Гончаренко – голова СВК ім. Фрунзе, Олександр Замковий – директор ТОВ «Колос», Олександр Ткач – голова правління ТОВ «Комінтерн-Агро», Володимир Мірошніченко – директор ТОВ «Агродар ЛТД», Сергій Шкіренко – голова ФГ «Світлопільське», Геннадій Замрика – директор ТОВ «Степ».

Ці ж підприємства і в поточному році успішно проводять комплекс осінньо-польових робіт, забезпечуючи тим самим базу для успішного виконання своїх виробничих завдань.

За словами голови Олександрійської районної ради, особливий внесок в економіку району робить і товариство з обмеженою відповідальністю «Королівське» ХПП та «Добронадіївське» ХПП, де директором працює успішний управлінець Віктор Живанов, депутат районної ради. Очолювані ним підприємства володіють найсучаснішими технологічними можливостями для збереження зернових культур.

Чільне місце в економіці району вже традиційно посідає ТОВ «Олександрійський цукровий завод», на чолі з комерційним директором Третяк Леонідом Леонідовичем, депутатом районної ради.

Окремі схвальні слова за вагомий внесок в економіку району сказано на адресу депутатів районної ради Юрія Скічка – директора ТОВ «Гермес-Трейдінг» та Анатолія Дорофєєва – директора ТОВ «Олександрійська зернова компанія».

Що стосується гуманітарної сфери району, то тут значна увага приділялась питанням забезпечення стабільного функціонування закладів охорони здоров’я, освіти та поліпшення якості надання ними послуг населенню.

У цьому контексті, не залишилася поза увагою Михайла Сергійовича безперестанна і відповідальна робота депутата Кіровоградської обласної ради, головного лікаря Олександрійської центральної районної лікарні Гарагулі Валентини Корніївни, з ініціативи якої реформовано медичну галузь району.

Так, за рішенням районної ради, шляхом реорганізації Олександрійської центральної районної лікарні створено комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району», до відання якого віднесено усі лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти та медичні пункти розташовані у сільських населених пунктах. Усі ж стаціонарні та поліклінічні відділення залишились у віданні центральної районної лікарні.

Зазначені реформи медичної галузі покликані сприяти підвищенню якості надання медичної допомоги населенню на різних її стадіях, підкреслив Михайло Бойко. Він також відзначив колосальну роботу, яка проведена у лікувально - профілактичних закладах району, в результаті якої значно покращено їхню матеріально-технічну базу.

У цьому особливий внесок є головного лікаря Новопразької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Дмитра Мошина, депутатів районної ради: завідуючого терапевтичним відділенням ЦРЛ Куниці Павла Миколайовича, лікаря Новопразької дільничної лікарні Михайла Цвігуна, головного лікаря Бутівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Володимира Дмитрика.

Своєю невтомною повсякденною працею вони забезпечують високий рівень медичного обслуговування населення району, покращують матеріально-технічний стан медичних закладів, підкреслив голова ради.

Також з позитивного боку він відзначив депутатів районної ради працівників галузі освіти: Ольгу Коріненко – начальника відділу освіти районної державної адміністрації, Валентину Калашнік - директора Недогарського навчально-виховного комплексу, Віктора Правого – директора Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Володимира Ковтуна – директора Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Вони активно сприяють вирішенню питань підвищення ефективності навчально-виховного процесу та зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Михайло Бойко не залишив без уваги і професійну діяльність депутатів районної ради – представників малого та середнього бізнесу, таких як Ірина Глінченко – приватний підприємець, Ігор Ус – директор приватного підприємства «Формула Плюс», Станіслав Єремійчук – приватний підприємець.

Михайло Сергійович відзначив великий позитив сьогодення, який пов’язаний із своєчасною виплатою заробітних плат працівникам бюджетної сфери, пенсій та соціальних допомог.

Сказане вище не може не задовольняти як районне керівництво, так і органи влади на місцях. Хоча є ще дуже багато невирішених питань, говорить Михайло Бойко, і називає найважливіші серед них - це газифікація населених пунктів, водопостачання, ремонт сільських доріг та інше.

Користуючись нагодою, він відзначив вагомий внесок у виконання районних програм сільських, селищних голів, депутатів сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів.

У цьому контексті схвалення роботи отримали Новопразький селищний голова Ольга Горбенко, Добронадіївський сільський голова Валентина Балаєскул, секретар Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко, Ізмайлівський сільський голова Микола Сироватка, Куколівський сільський голова Галина Горбань, Попельнастівський сільський голова Олег Волянський.

Відзначив активну роботу у раді та її органах депутатів районної ради Ірини Глінченко, Павла Фесюка, Наталії Йоник, Анатолія Білого, Павла Куниці та інших. Водночас, звертаючись до всіх депутатів Михайло Бойко зазначив:

- Завдяки вам, шановні депутати, вашій небайдужості до проблем району вирішуються нагальні питання наших виборців.

Михайло Сергійович підкреслив, що налагоджена тісна співпраця районної ради з засобами масової інформації: «Адже у своїй повсякденній роботі ми дотримуємось принципу гласності, відкритості та прозорості. Діяльність районної ради, сільських, селищних рад висвітлюється на сторінках районної газети «Сільський вісник».

Голова Олександрійської районної ради висловив щиру вдячність виборцям, депутатському корпусу, районній державній адміністрації, засобам масової інформації, усім, хто сприяв районній раді у реалізації повноважень, передбачених законодавством, на благо територіальних громад сіл, селищ району. Свій виступ він закінчив такими словами:

- Розраховую на таку співпрацю і у майбутньому. Упевнений, що тільки усі разом, спільними зусиллями ми зможемо забезпечити належний економічний і соціальний розвиток нашого району, реально покращити життя його мешканців.

Переглядів: 1242 | Додав: rayrada | Рейтинг: 1.0/1
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0