28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Травень » 12 » Районне свято родинних династій
13:43
Районне свято родинних династій

 

У всьому світі Міжнародний День сім'ї та День матері святкується на початку травня. У багатьох країнах в ці дні проводяться численні конференції, фестивалі та інші урочисті заходи, присвячені сім'ї та сімейним династіям і церемоніям вручення сімейних премій. Не оминули вони й жителів Олександрійщини.

 

З нагоди родинних свят фестиваль Сім’ї відбувся 12 травня у районному будинку культури та об’єднав довкола себе чималу когорту прогресивних  жінок і дружних згуртованих родин. Зокрема, жінок-ветеранів, матерів багатодітних сімей, представників трудових династій, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, керівників громадських організацій та структурних підрозділів РДА, діяльність яких спрямована на становлення і підтримку сім'ї.

 

На фестивалі пропагувалися виключно сімейні цінності, моральність, дітонародження, турбота про літніх людей і дітей, які залишилися без уваги батьків. Особлива роль приділяється матерям, які є продовжувачами роду, адже мама -  найперше слово, найближча і найрідніша людина, титул, до якого жінка йде через біль і страждання і пишається ним все життя…

 

Мати створює сім'ю, яка стає основою життя всіх людей, символом добра, надії, щастя. Тому першочергово організатори фестивалю привітали жінок – матерів, жінок-берегинь і жінок-лідерок. У тому числі Людмилу Леонідівну Тарасюк, матір, яка виховала двох синів – учасників АТО; Валентину Вікторівну Вєдернікову, яка у дитячому будинку сімейного типу опікується долею дванадцятьох дітей, та редактора районного часопису "Сільський вісник" Ірину Петрівну Балашову, яка має обдарованого і талановитого сина Олександра – призера Всеукраїнської олімпіади з математики.

 

На фестивалі, окрім того, віншували дев’ять родин-династій. А саме сім’ю  бібліотекарів Капелюха-Міщенко, cім’ю музиків – Калашник, лікарів – Онда-Бекос та Пилипенків, педагогів – Стороженко-Заболотних та Єфімових, водіїв – Кривошеїв, майстрів вишивки – Твердохліб та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва – Гавриленків.

 

Шанованих і добре знаних на Олександрійщині жінок-матерів та родини провідних трудових династій зі святом урочисто привітала голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко. Долучились до щирих привітань і керівники структурних підрозділів Олександрійської РДА. Що казати, свято видалось напрочуд теплим і щемливим. Особливим його зробили, зокрема,  фахівці районного будинку культури, а також співочі та хореографічні колективи району. Напевно тому у залі РБК панувала лише атмосфера добра, радості та позитиву. Захід пройшов з ініціативи  районного Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді (директор Ірина Чемерис) та за підтримки Олександрійської РДА.

 

 

 

 

Переглядів: 371 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0