28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2021 » Січень » 6 » Робочі візити голови районної ради
07:52
Робочі візити голови районної ради

4-5 січня 2020 року  голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута з робочим візитом відвідав  Світловодщину, Онуфріївщину та  Петрівщину. У ході візиту відбулися зустрічі з керівництвом зазначених громад.

Під час зустрічі, зі Світловодським міським головою Андрієм Маліцьким  порушено питання щодо передачі та утримання закладів соціальної сфери засновниками і власниками яких є Світловодська районна рада у комунальну власність новостворених територіальних громад.

На Онуфріївщині відбулася зустріч з головою районної державної адміністрації Володимиром Гамерою та Онуфріївським селищним головою Віталієм Березою з питань співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У смт Петрове, відбулася зустріч з керівництвом Петрівської селищної ради та головою РДА Валерієм Больботом, на якій вирішувались питання, щодо подальшої долі комунальних підприємств засновником яких є Петрівська районна рада, що перебуває в стані реорганізації. Також Сергій Ракута провів зустріч з директором комунального закладу «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорієм Москальцем , де обговорили перспективи функціонування закладу в умовах децентралізації.

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 70 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0