28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Червень » 27 » Розглянута низка важливих питань
12:56
Розглянута низка важливих питань

Двадцять друга сесія Олександрійської районної ради шостого скликання, яка відбулася 26 червня, розпочалася з приємної місії. Голова районної ради Михайло БОЙКО вручив депутатські значки та посвідчення новообраним депутатам районної ради Віталію РЕШЕТНЯКУ та Богдану КУРУПУ і привітав з обранням на посаду Войнівського сільського голови Костянтина ЛАЗАРЕНКА, з призначенням на посаду першого заступника голови Олександрійської РДА Сергія КОРЕНЮКА, на посаду начальника Олександрійської ОДПІ Альону ТІТЕКІНУ.

У піднесеному настрої приступили до розгляду 15 питань, які були винесені на розгляд депутатського корпусу. Першочергово заслухали інформацію заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Ірини КРАВЧУК про стратегію економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2013-2020 роки. Одним із головних моментів стратегії є те, що вона концентрується на ключових, перспективних напрямках, реалізація яких, насамперед, має на меті забезпечити нову якість життя людей. У цьому документі деталізовано основні заходи, спрямовані на досягнення стратегічних цілей, проведення економічних та соціальних реформ.

Інформуючи про хід виконання програми з реалізації в Олександрійському районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року, начальник служби у справах дітей Оксана МІЛАШЕНКО, зазначила, що в Олександрійському районі проживає 7025 дітей, з яких 110 дітей-інвалідів знаходяться на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення та отримують державну соціальну допомогу згідно з чинним законодавством України: 53 дитини навчаються в загальноосвітніх закладах, з них 13 дітей з особливими потребами за медичними висновками навчаються за індивідуальною формою навчання, 40 дітей-інвалідів навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах району на загальних підставах. Кожному з цих дітей районна влада прагне забезпечити захист прав на охорону здоров’я, здобуття освіти, забезпечення участі у житті суспільства. 

Про стан виконання Програми зайнятості населення Олександрійського району на 2012 – 2014 роки, основні тенденції соціально-економічного розвитку району, напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення на період 2013 – 2017 років ознайомила депутатський корпус та запрошених начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО.

Подальше поліпшення епідемічної ситуації щодо зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження загальної кількості хворих на туберкульоз шляхом реалізації державної політики, що ґрунтується на принципах забезпечення загального та рівного доступу населення до якісних послуг з профілактики, діагностики та лікування туберкульозу є основною метою районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, про яку поінформувала головний лікар Олександрійської центральної районної лікарні Валентина ГАРАГУЛЯ. Вона ж та головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району» Олександр ГІРНИК доповіли з декількох організаційних питань у зв’язку з реорганізацією у сфері медицини району.

З декількох питань, а саме щодо внесення змін районної комплексної програми «Молодь до Олександрійщини» на 2010 - 2015 роки, про погодження передачі приміщення Дівочепільської загальноосвітньої школи І ступеня, про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, про прийняття дитячого майданчика у Долинському, доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ольга КОРІНЕНКО.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина ЛЕВЧЕНКО інформувала про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року №223 «Про районний бюджет на 2013 рік».

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки поінформував Олександр КРЮКОВ, начальник управління Держземагентства в Олександрійському районі.

Одноголосно депутатами було прийнято рішення про включення Сергія МАКАРЕНКА до складу постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

У роботі сесії, яку вів голова районної ради Михайло БОЙКО, взяв участь голова райдержадміністрації Віталій ЗГАМА. З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 796 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds