28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Червень » 23 » Сесія районної ради
14:20
Сесія районної ради

Сьогодні, 23 червня, відбулося пленарне засідання восьмої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання. Передувала їй робота в постійних комісіях, на яких детально опрацьовані всі 12 питань порядку денного.

Розпочалася сесія з привітань сільських голів: Тетяни Кіцелюк та Людмили Банул, які у міжсесійний період відзначили свої дні народження. Традиційно цю почесну місію виконали голова районної ради Ольга Коріненко та голова РДА Богдан Куруп, які по тому і приступили до розгляду черги денної.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм, а саме: програму протидії тероризму, а також внесено доповнення до програми економічного і соціального розвитку району та до районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки. Водночас внесені зміни до рішення районної ради від 23.12.2015 р. «Про районний бюджет на 2016 рік».

Розглянувши вищезазначені питання, депутати перейшли до питань, що стосувалися виключно освітньої галузі. Зокрема, прийняли рішення припинити юридичну особу Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів й перевести Долинський НВК у підпорядкування Червонокам’янського навчально-виховного об’єднання, яке створюється рішенням саме цієї сесії. Одночасно затвердили низку рішень щодо передачі в оренду частин нежитлових приміщень з освітньої галузі в медичну.

Наостанок підтримали питання про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок та списку присяжних до Олександрійського міськрайонного суду, що формується з представників нашого району.

Вичерпавши запропонований регламент, роботу сесії було завершено.

Переглядів: 306 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0