28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2014 » Листопад » 27 » Сесія відзвітувала
14:16
Сесія відзвітувала

Сьогодні, 26 листопада, відбулася 32-а сесія районної ради шостого скликання. У спокійній діловій обстановці на сесії було розглянуто сім питань, які є актуальними в сьогоденному житті району і по кожному з яких були прийняті відповідні рішення. В роботі сесії взяли участь не лише депутати районної ради, а й запрошенні гості, зокрема, сільські та селищні голови та керівники структурних підрозділів.

Сесія розпочалася з розгляду питання «Про хід виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», про що інформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Юрій Касьяненко.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко звітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року. Вона ж ознайомила присутніх і з внесенням змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014». У свою чергу начальник управління соціального захисту населення РДА Ірина Табачкова доповідала про внесення змін до програми зайнятості населення району на 2013 – 2017 роки, а заступник головного лікаря центральної районної лікарні Людмила Дохно – про погодження передачі в оренду частин вільних нежитлових приміщень.

Вів сесію голова районної ради Михайло Бойко, який по її завершенню зосередив увагу всіх присутніх на труднощах, які доводиться сьогодні переживати нашому суспільству і попросив консолідувати свої зусилля, на збереженні нашої державності та дотримання пильності.

У роботі сесії взяв участь і заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль. Він виконав приємну місію - передав подяки Олександрійського координаційного центру волонтерів фермерським господарствам за активну допомогу військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО - ТОВ «Колос» (Олександр Замковий), ФГ «Олександрівське» (Микола Муленко), ФГ «Південне» (Олександр Валькевич), ФГ «Сімфо» (Олександр Олійник).

Переглядів: 511 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0