28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Квітень » 1 » Спільні рішення для розв`язання важливих для жителів питань
08:02
Спільні рішення для розв`язання важливих для жителів питань

27 березня відбулася двадцята сесія Олександрійської районної ради, яку провів голова районної ради Михайло Бойко. Вже за усталеною традицією за годину до початку сесії депутати попрацювали в постійних депутатських комісіях, щоб розглянути та уважно вивчити внесені до порядку денного проекти рішень.

Роботу сесії народні обранці розпочали з того, що задовольнили заяву Сергія Макаренка про складання ним повноважень заступника голови Олександрійської районної ради у зв’язку з переходом на іншу роботу. Як поінформував присутніх голова районної ради Михайло Бойко, Сергій Дмитрович залишається депутатом районної ради, а працюватиме в районній адміністрації керівником апарату.

Наступним рішенням депутати схвалили обрання голови постійної комісії районної ради з питань законності та додержання правопорядку. Очолив її Віктор Іванович Живанов, депутат районної ради від районної організації Політичної партії «Сильна Україна». Слід нагадати, що раніше згаданою комісією керував Юрій Гугленко, який місяць тому склав свої депутатські повноваження у зв’язку з переходом на інше місце роботи. Нині він працює у Києві помічником народного депутата України Сергія Кузьменка.

Заслухавши інформацію Миколи Кабанова – завідувача сектора житлово – комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, депутати внесли зміни до Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в Олександрійському районі на 2006-2010 роки і на період до 2015 року. 

У зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я в Україні постала потреба внести деякі зміни і в структуру медичних закладів Олександрійщини. Наступним рішенням депутати дозволили Новопразьку, Приютівську, Червонокам’янську дільничні лікарні реорганізувати у 2013 році у лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За словами головного лікаря Олександрійської центральної районної лікарні Валентини ГАРАГУЛІ, яка доповідала з даного питання, згадані лікувальні установи збережуть свій профіль та цілодобові стаціонари. Жодне ліжко не буде скорочено, а медичні працівники і надалі працюватимуть на своїх місцях.

Сесія продовжила роботу, схваливши два проекти рішень, що стосуються освітньої галузі. Озвучила їх начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Коріненко.

Зокрема, рішення районної ради від 21 грудня 2012 року, яким дозволено провести реорганізацію Дівочепільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Дівочепільську загальноосвітню школу І ступеня, депутати доповнили терміном - з 1 липня 2013 року. Наступним рішенням сесія дозволила Олександрійській районній державній адміністрації здійснити реорганізацію Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області у Шарівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради Кіровоградської області з 1 вересня 2013 року.

Під час пленарного засідання народні обранці внесли також зміни до районного бюджету. Як завжди детально, у цифрах і з коментарями доповіла з цього питання начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко. Продовжив обговорення питань порядку денного заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк. Прийнявши до відома його вичерпну інформацію та врахувавши рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, депутати схвалили Положення про районний фонд охорони навколишнього природного середовища у новій редакції, відповідно позбавивши чинності аналогічне рішення за 1999 рік.

Завершилася сесія святково - урочистим моментом. Голова районної ради Михайло Бойко нагадав колегам та присутнім, що місяць тому на колегії обласної державної адміністрації нашому землякові, директору товариства «Агродар ЛТД», депутату районної ради Володимирові Мірошніченку вручено нагрудний знак з нагоди присвоєння йому високого звання «Заслужений працівник сільського господарства» за значний особистий внесок у розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, про що Президент України Віктор Янукович підписав відповідний Указ ще 22 січня, в День Соборності України. Ось саме з цієї нагоди Михайло Бойко вручив Володимиру Івановичу квіти, а колеги привітали його щирими оплесками, підтверджуючи той факт, що коли в район приходять приємні звістки – завжди радісно і відрадно за трудівників нашого степового краю.

Розглянувши всі проекти рішень, та виконавши приємну місію, депутати завершили роботу 20 сесії Олександрійської районної ради.

 
Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 819 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0