28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Червень » 5 » Тридцять сьома сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання
06:42
Тридцять сьома сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання

У середу, 05 червня, під головуванням  голови районної ради Ольги Коріненко відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії  Олександрійської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів, підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські та селищні голови району, представники засобів масової інформації. Але спочатку депутати попрацювали в постійних депутатських комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

І лише після того, як питання черги денної були ретельно вивчені, депутати приступили до їх ухвалення. Перед початком роботи сесії голова районної ради повідомила про нові призначення, які відбулися у межсесійний період. А саме начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації призначено Білик Валентину Олексіївну, начальником відділу освіти райдержадміністрації - Павук Тетяну Анатоліївну.

Розпочалося пленарне засідання зі звіту військового комісару Олександрійського  об’єднаного міського військового комісаріату Олександра Балабухи про виконання програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу «Призовник» на 2018 рік, а також про програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу та призову оперативного резерву на навчальні збори «Захисник» на 2019 рік. Він поінформував колег – депутатів про спрямованість програми на формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини; підвищення готовності військовозобов’язаних до проходження військової служби в лавах Збройних Сил України та інших військових формуваннях; удосконалення механізму організації та проведення заходів призову на строкову військову службу, службу за контрактом та призову оперативного резерву на навчальні збори.

Далі депутати розглянули та затвердили рішення про хід виконання районної цільової соціальної  програми «Молодь Олександрійщини» на 2016–2020 роки, з якого доповів головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Денис Мосійчук. В Олександрійському районі станом на 01 травня 2019 року працюють 3 багатопрофільних позашкільних заклади, в яких виховується 2018 дітей. В ДЮСШ культивується п’ять видів спорту, де навчається 382 учні-спортсмени. За словами доповідача протягом навчального року в закладах освіти організовано проведення тижнів безпеки життєдіяльності, ігрових програм для учнів, гри-випробування «Зірниця», «Джура». В районі щорічно проводиться спартакіада загальноосвітніх навчальних закладів, функціонують спеціалізовані формування: «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи», «Школа самостійного життя", служба соціальної підтримки сімей, де надаються соціальні, педагогічні, психологічні послуги.

В ході роботи сесії депутатами були внесені зміни та доповнення до районних програм економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2019 рік, розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» на 2018-2020 роки.

Також сесія погодила створення комунального некомерційного підприємства «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області», затвердивши Статут установи та Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу.

Наступним рішенням сесія внесла зміни до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». А саме, було затверджено розподіл коштів бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості; затверджено перелік об’єктів і заходів, видатки на які будуть проводитись за рахунок коштів районного фонду охорони навколишнього природного середовища; затверджено збільшення доходів районного бюджету на загальну суму 4621021,31 гривень, у тому числі доходів загального фонду - 4128878,00 гривень та доходів спеціального фонду на суму 492143,31 гривень. Стосовно загального обсягу видатків, на 2019 рік їх затверджено збільшити на загальну суму 5554007,31 гривень, у тому числі по загальному фонду на суму 4460469,00 гривень, по спеціальному фонду районного бюджету - 1093538,31 гривень. З цих питань доповіла начальник фінансового управління Ірина Левченко.

Депутатами було затверджено Статут комунальної установи «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти» Олександрійської районної ради Кіровоградської області в новій редакції; проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Солов’ївка Куколівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, погоджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Улянівка Улянівської  сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.

На сесії також були розглянуті питання про вихід Олександрійської районної ради Кіровоградської області зі складу засновників юридичних осіб, про припинення юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів, про передачу легкового автомобіля, про передачу об’єктів нерухомого майна та про роботу Олександрійського районного комунального медично-виробничого підприємства профілактичної дезінфекції.

Розглянувши всі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 25 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0