28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Квітень » 27 » У день болючої дати
12:29
У день болючої дати

Відійшло в історію 30-річчя найбільш страшної техногенної катастрофи – Чорнобильської трагедії. Щороку в цей день, коли вона нас спіткала, 26 квітня, керівники нашого району зустрічаються за різних обставин з тими людьми, членами районної громади, які в 1986 році і наступних роках рятували світ від величезної біди. Зустрічаються, щоб ще і ще раз сказати цим героям про свою незабутню пам’ять про ті події і вислухати їхнє ставлення до того, наскільки місцева влада турбується про них. Щороку цих героїв, на жаль, майже постійно можна зустріти на лікуванні і в центральній районній лікарні. Нині тут перебувають ліквідатори аварії Микола Іванович Корягін з Войнівки, Віктор Дмитрович Кабак з Приютівки, Сергій Іванович Теличко з Червоної Кам’янки, переселенець з Чорнобильської зони Олександр Олександрович Морозов і постраждала Фаріда Захидівна Залманова з Бутівського.

Цього дня всіх їх відвідали в лікарні керівники району: голова райдержадміністрації Богдан Куруп, голова районної ради Ольга Коріненко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, начальник управління соціального захисту населення РДА Ірина Табачкова в супроводі головного лікаря районної лікарні Валентини Гарагулі і медичного персоналу лікарні. Щирою і відвертою була розмова обох сторін під час цієї зустрічі. Воно й зрозуміло, адже влада району ніколи не забуває про своїх чорнобильців. Як підкреслила Валентина Корніївна, всі чорнобильці, які перебувають на лікуванні в ЦРЛ, лікуються безкоштовно. Цього року, за свідченнями самих хворих, вони повною мірою забезпечені всіма необхідними ліками.

Щодо окремих районних програм, то у нас за ініціативи районної влади всім ліквідаторам I категорії виплачена матеріальна допомога у розмірі 50% прожиткового мінімуму. Така допомога виплачена і вдовам померлих учасників ліквідації аварії. Усе це здійснюється за рахунок районного бюджету.

Переглядів: 170 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0