28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Листопад » 20 » У Новій Празі відкрили капітально відремонтоване приміщення амбулаторії
07:42
У Новій Празі відкрили капітально відремонтоване приміщення амбулаторії

 

Ранок 17 листопада видався хоча і морозним, але сонячним. І це не завадило мешканцям Нової Праги зібратися чисельною родиною біля місцевої амбулаторії. Приємні посмішки на їхніх обличчях свідчили про те, що вони дуже раді такій події, як відкриття після капітального ремонту будівлі Новопразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Тим, хто давно не був біля закладу, не впізнати його, бо змінилося воно і зовні, і всередині. У рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на умовах співфінансування проведено капремонт, замінено вікна і двері, проведено модернізацію системи опалення. А за рахунок коштів загального фонду бюджету виконано реконструкцію покрівлі амбулаторії. Також у цьому році тут виконали внутрішні роботи та ремонт фасаду, уклали тротуарну плитку, відремонтували ганок, облаштували пандус, встановили ковані перила, придбали меблі та обладнання. Разом за минулий і поточний рік на ремонт амбулаторії використали 2424 тис. грн.

 

Тепер новопразьців гостинно зустрічатимуть фахівці у реєстратурі, маніпуляційному кабінеті, кабінеті функціональної діагностики, фізкабінеті, кабінеті долікарського огляду. Працюватиме тут гарно облаштований кабінет терапевтичного прийому і  кабінети трьох лікарів сімейної медицини.

 

З приємною подією новопразьців привітав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко і завірив земляків, що роботи по облаштуванню інших приміщень амбулаторії продовжуватимуться. Це робиться для зручності і комфорту місцевих жителів і працівників закладу. А потім перейшли до найбільш очікуваної події – урочистого перерізання стрічки. Цю почесну місію виконали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова Олександрійської РДА Богдан Куруп, голова райради Ольга Коріненко, Новопразький селищний голова Ольга Горбенко та завідувач амбулаторії Михайло Цвігун. Словом, усі, хто був причетний до того, щоб Нова Прага – гарний куточок на мапі Олександрійщини – мала по – справжньому європейський медзаклад. А далі гості пройшлися затишним коридором та комфортними, теплими кабінетами. Думається, новопразьцям теж сподобаються умови, які для них тут створили. «Найкраще буде, - зазначив Сергій Кузьменко, бажаючи новопразькій громаді міцного здоров’я, - коли сюди ви приходитимете лише з приводу щеплення чи профілактики».

 

Цього ж дня посадовці ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт у Новопразькому навчально-виховному об’єднанні, поспілкувалися з директором закладу Наталією Федяєвою та керівником підрядної організації, яка проводить ці роботи.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 346 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0