28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Червень » 26 » У районі відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України
20:16
У районі відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України

26 червня в актовій залі Олександрійської районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України та Дня Конституції України. У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ та організацій, представники трудових колективів.

Вітаючи присутніх зі святом, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль та голова районної ради Ольга Коріненко зазначили, що бути державним службовцем – велика честь і величезна відповідальність. Адже довіра до влади в цілому починається з державного службовця районних служб, який є посередником між нею і народом. Вони також відзначили символізм того, що День Державної служби та День Конституції України стоять поряд у календарі, бо саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ. Саме державні службовці майже щоденно сприяють вирішенню питань пов’язаних із дотриманням конституційних прав і свобод українців. Тож напередодні Дня Конституції України керівники Олександрійського району щиро побажали усім міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані Конституцією, повністю втілювались у повсякденне життя.

Продовженням вітальних виступів стало вручення районних нагород. За наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята – Дня державної служби Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради з врученням нагрудного знака до неї нагороджено начальника відділу управління персоналом та правового забезпечення апарату районної державної адміністрації Олену Сєргєєву. За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток Олександрійського району та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради з врученням нагрудного знака до неї нагороджено голову ФГ «Степ» Сергія Скорохода. Кращих держслужбовців, працівників установ і підприємств Олександрійщини відзначено грамотами та подяками.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 223 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0