28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Травень » 21 » У сесійній залі
13:01
У сесійній залі

У четвер, 21 травня, відбулася чергова 35-а сесія Олександрійської районної ради шостого скликання. На сесію були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські і селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії голова районної ради Михайло Бойко поздоровив сесійників з Днем вишиванки, який було започатковано в Україні у 2007 році, та зі святом Вознесіння Господнього.

На розгляд сесії було внесено 18 питань. Всі вони були розглянуті депутатами райради напередодні, на засіданні постійних комісій. Кожне з них стосувалося дуже життєво важливих сторін сьогодення району. Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва РДА Юрій Кас’яненко звітував на сесії про виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства району за 2010-2014 роки та про виконання районної програми розроблення містобудівної документації населених пунктів району на 2013-2014 роки. З виконанням районного бюджету за I квартал 2015 року присутніх в залі ознайомила начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. Заступник головного лікаря районної лікарні Тетяна Прошина дала вичерпну характеристику виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2010-2016 роки, а лікар-інфекціоніст районної лікарні Анатолій Цимбалістий розповів про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекцій/СНІД на 2015-2018 роки.

Після ґрунтовних доведень начальника відділу освіти РДА Ольги Коріненко, депутати прийняли рішення про припинення діяльності Костянтинівської загальноосвітньої школи I-II ступенів. Про хід виконання районної програми розвитку молочного скотарства до 2015 року звітував начальник райуправління агропромрозвитку Олександр Ткаченко.

Сесія розглянула і ряд інших важливих питань. По всіх них були прийняті відповідні рішення.

 

Переглядів: 324 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0