28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Грудень » 25 » Ухвалено районний бюджет на 2018 рік
12:58
Ухвалено районний бюджет на 2018 рік

 

22 грудня в Олександрійській районній раді відбувся пленарний день. Традиційно розпочався він зі спільного засідання постійних депутатських комісій, які провела голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Наталія Йоник. Під час роботи комісій депутати ретельно вивчили та обговорили усі проекти рішень, що запропоновані до розгляду двадцять другої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання.

 

Потому сесію відкрила і провела голова районної ради Ольга Коріненко. Традиційно на початку пленарного засідання Ольга Анатоліївна і голова РДА Богдан Куруп привітали депутатів, які у міжсесійний період відсвяткували свої Дні народження. Крім того, посадовці відзначили окремих керівників бюджетних установ та очільників місцевого самоврядування, які плідно співпрацюють з ветеранськими організаціями району. Як зазначив Богдан Куруп, стан даної роботи вивчався протягом року обласною комісією, до складу якої входять представники обласних структур соціального захисту, охорони здоров’я, культури та обласної ветеранської організації.

 

Отже, грамоти департаменту соціального захисту, департаменту культури та туризму, управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та ради обласної організації ветеранів України відповідно отримали присутні на сесії Л. Ільющенков і В. Гарагуля. Також за особистий внесок у розвиток ветеранського руху на Кіровоградщині відзначено голову районної організації ветеранів України О. Голуба.

 

Далі депутати працювали згідно з чергою денною сесії. Першочергово ухвалили рішення стосовно кількох районних програм, зокрема, щодо профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016-2018 роки; санаторного оздоровлення деяких пільгових категорій громадян на 2018 – 2020 роки; зайнятості місцевого населення у період до 2020 року; економічного і соціального розвитку Олександрійського району. Також внесли зміни до програм соціального захисту населення; розвитку освіти в районі; районного бюджету на поточний рік.

 

Далі, заслухавши розлогу інформацію І. Левченко, начальника фінансового управління, про доходи і видатки районного бюджету на наступний рік, депутати одноголосно ухвалили головний фінансовий документ на 2018 рік. Після того затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату Олександрійської районної ради, розглянули умови праці голови райради та прийняли матеріальні цінності комунальної власності Лікарівської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району.

 

Насамкінець пленарного засідання депутати і сільські голови у «Різному» долучилися до обговорення актуального питання, що турбує багатьох сільських жителів. А саме, йшлося про випадки незаконних рубок лісопосадок. Як зазначали народні обранці, люди б’ють на сполох, бо переконані, що роботи такі ведуться заїжджими ділками і зовсім не відслідковуються місцевими лісівниками, екологами і правоохоронцями. На закиди сільських голів В. Коваленка, В. Демидчика з цього приводу свої аргументи надав Андрій Марченко, лісничий Олександрійського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп». За його словами, санітарні рубки лісопосадок проходять з дотриманням усіх норм чинного законодавства, а до несанкціонованих робіт лісівники жодного відношення не мають.

 

Обговоривши усі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 335 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0