28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2012 » Травень » 16 » Увічнення трудового подвигу Василя Кравця
08:05
Увічнення трудового подвигу Василя Кравця

Довгий час про трудовий подвиг нашого земляка Василя Федоровича КРАВЦЯ, уродженця села Оліївка Бандурівської сільської ради, мало хто знав. Як виявилось, 37 років він пропрацював на заводі ПТО у м. Олександрія і за цей час зміг опанував 12 суміжних професій та став майстром найвищого класу. За наполегливу працю, трудові досягнення та професіоналізм Василя КРАВЦЯ було нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора та Державною премією СРСР.

З ініціативи ради районної організації ветеранів України та за сприяння голови райдержадміністрації Сергія КУЗЬМЕНКА, на фасаді Бандурівської загальноосвітньої школи, встановлено меморіальну дошку на честь славного земляка. На урочисту подію, яка відбулася 15 травня цього року, завітали голова Олександрійської районної ради Михайло БОЙКО, голова ради районної організації ветеранів Олександр ГОЛУБ, голова Бандурівської сільської ради Наталія ВОЛИНЕЦЬ. Також разом із учнями на заході був присутній Володимир КОВТУН, директор школи, у якій навчався Василь КРАВЕЦЬ. Урочисте відкриття меморіальної дошки приурочене 75 - річчю з дня народження героя праці. Звертаючись до присутніх, голова районної ради М. БОЙКО зауважив: «Країна, що не знає минулого, не має майбутнього. Знання про таких людей, як Василь Федорович, збагачує історію нашого краю». За його словами саме сьогодні повертається повага до робітничих професій, а Василь КРАВЕЦЬ, простий трудівник, який своєю працею досяг найвищих державних нагород і який може бути прикладом для підростаючого покоління.

У свою чергу, голова ради районної організації ветеранів Олександр ГОЛУБ зауважив, що цього дня відкривається вже друга меморіальна дошка у селі Бандурівка, одна з них увіковічує бойовий, а друга – трудовий подвиги наших земляків. «Сьогоднішня молодь повинна зрозуміти, що у житті завжди є місце подвигу, як бойовому, так і трудовому», - наголосив він. По закінченні церемонії відкриття меморіальної дошки Василю КРАВЦЮ, школярі, педагогічний колектив та представники сільської громади поклали квіти до меморіалу.

Наталія НАДИРЛІ

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 887 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 5.0/1
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0