28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2012 » Листопад » 16 » Уже багато років поспіль Олександрійщина по праву займає одне з чільних місць в області у рейтингу соціально-економічного розвитку
08:25
Уже багато років поспіль Олександрійщина по праву займає одне з чільних місць в області у рейтингу соціально-економічного розвитку

На цьому наголосив голова Олександрійської районної ради Михайло Бойко, звітуючи 13 листопада про свою роботу перед депутатським корпусом. У своїй промові він передусім  згадав ті напрямки роботи, які залишаються пріоритетними у роботі керівництва районної ради, постійних комісій, усього депутатського корпусу.  Це консолідація зусиль на успішне виконання програм економічного і соціального розвитку району, районної програми «Центральний регіон-2015. Будуймо Олександрійщину разом», цільових програм; забезпечення дієвого контролю за раціональним використанням бюджетних коштів та спільної власності територіальних громад району; вирішення нагальних питань розвитку сільських територій, утвердження місцевого самоврядування та демократичних суспільних відносин; забезпечення соціального захисту населення; сприяння реалізації державної молодіжної та ґендерної політики.

За його словами, така стратегія  та тісна співпраця з виконавчою владою, різними політичними силами, врахування думок і пропозицій депутатів сприяли продуктивному розгляду найгостріших проблем, знаходження правильних рішень, спрямованих на реалізацію нагальних питань соціально-економічного розвитку району.  Як результат, наш район уже багато років поспіль по праву займає одне з чільних місць в області у рейтингу соціально-економічного розвитку.  В районі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, своєчасно виплачуються пенсії та соціальні допомоги.

Важливо, що у поточному році продовжується газифікація осель населених пунктів Головківської  сільської та Новопразької селищної рад, проведено ремонтні роботи в дитячих дошкільних закладах, приміщеннях установ охорони здоров’я, закладів освіти та культури.  Протягом поточного року, за попередніми даними, надійшло 130,6 тис. грн. орендної плати від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району.

- Разом з тим, у нашому районі ще дуже багато невирішених питань, - говорить Михайло Бойко. -  Найважливішими серед них залишаються: газифікація населених пунктів, водопостачання, ремонт сільських доріг та багато  інших. Тож, хоча ми і відзначаємо певні позитивні зрушення, але не можемо зупинятися на досягнутому, - висловив своє переконання голова районної ради.

Пріоритетними для районної ради залишаються  і питання, пов’язані з поліпшенням розвитку територіальних громад. Саме вони, за словами М. Бойка,  є предметом обговорення не лише на сесіях, а і під час проведення засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, до якої входять усі сільські та селищні голови.

 Користуючись  нагодою, Михайло Сергійович відзначив вагомий внесок у виконання районних програм  сільських, селищних голів, депутатів сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів і назвав активних депутатів  районної ради - це Глінченко Ірина Анатоліївна, Фесюк Павло Дмитрович, Йоник Наталія Василівна, Білий Анатолій Тарасович, Мірошниченко Володимир Іванович, Калашнік Валентина Іванівна, Правий Віктор Павлович  та інших.

 Михайло Бойко також підкреслив, що районна рада завжди готова до відкритого й відвертого діалогу, що підтверджується  її повсякденною діяльністю.

- Як голова районної ради, завжди прагну співпрацювати з усіма осередками політичних партій, громадських і творчих організацій, релігійних громад. Виходжу з принципу неприпустимості надання переваг представникам тих чи інших політичних сил. Бачу своє завдання в тому, щоб ця співпраця сприяла консолідації зусиль у вирішенні питань економічного і соціального розвитку району, поліпшенні добробуту населення.  Підтвердженням цьому є те, що під час виборчої кампанії 2012 року по виборах депутатів Верховної Ради України в нашому районі не виникало жодних конфліктів та протистоянь, учасниками яких були депутати районної ради або керівництво районної ради. Весь виборчий процес відбувався у суворій відповідності до вимог чинного законодавства. Тому і результатом стало те, що народним депутатом України по 103 виборчому округу обрано нашого колегу, депутата районної ради Кузьменка Сергія Анатолійовича.

 Михайло Сергійович також зазначив, що налагоджено тісну співпрацю районної ради з засобами масової інформації.  Адже у своїй повсякденній роботі  вони дотримуються принципу гласності, відкритості та прозорості. Діяльність районної ради, сільських, селищних рад постійно висвітлюється на сторінках районної газети „Сільський вісник”.

Голова ради  висловив щиру вдячність виборцям, депутатському корпусу, районній державній адміністрації, засобам масової інформації, усім, хто сприяв районній раді у реалізації повноважень, передбачених законодавством, на благо територіальних  громад сіл, селищ району.

Михайло Сергійович висловив надію,  що така співпраця буде і надалі.


Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 732 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0